Twój koszyk jest obecnie pusty!
Flucontrol Hot saszetki 8 sztuk
13,69 zł
Na stanie
Opis
Wskazania:
Leczenie objawowe przeziębienia i grypy przebiegające z gorączką, słabym lub umiarkowanym bólem, obrzękiem błony śluzowej nosa i katarem . Paracetamol- substancja przeciwgorączkowa i przeciwbólowa, chlorfenamina – substancja przeciwhistaminowa oraz fenylefryna której działanie polega na zmniejszeniu obrzęku błony śluzowej nosa.
Skład:
Paracetamol – 1000mg, chlorowodorek fenylefryny – 10mg, chlorfenamina maleinianu – 4mg. Pozostałe składniki to: krzemionka koloidalna bezwodna, kwas cytrynowy bezwodny, sacharyna sodowa, sacharoza, sodu cyklaminian, aromat pomarańczowy.
Dawkowanie:
To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Nie przekraczaj maksymalnej dawki leku. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Informacje dodatkowe
PRODUCENT | US Pharma |
---|---|
KATEGORIA | lek |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.