Ibuprom Ultramax 600 mg tabletki powlekane 10 sztuk

13,80 

Opis

Wskazania:

Tabletki powlekane Ibuprom Ultramax to lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy i przeciwzapalny, zawierający największą dawkę ibuprofenu dostępną bez recepty. Ibuprom Ultramax podaje się w krótkotrwałym leczeniu umiarkowanego i ostrego bólu różnego pochodzenia, jak migrena, nerwoból czy bóle mięśni lub stawów. Produkt leczniczy przeznaczony dla osób dorosłych. Ibuprom Ultramax stosuje się w gorączce, stanach zapalnych oraz bólach różnego pochodzenia o umiarkowanym i ostrym nasileniu: bóle głowy (w tym także migreny), bóle zębów, bóle mięśniowe i kostne (w tym także bóle pleców), bóle pourazowe i pooperacyjne, w tym związane z zabiegiem stomatologicznym, nerwobóle, bolesne miesiączkowanie.

Skład:

1 tabletka powlekana zawiera 600 mg ibuprofenu.

Dawkowanie:

Lek podaje się doustnie, popijając tabletkę w całości. W przypadku osób z wrażliwym żołądkiem, Ibuprom Ultramax należy zaleca się stosować po posiłku.
Dawkowanie Ibupromu Ultramax u osób dorosłych to 1 tabletka powlekana, jeśli jest to niezbędne to kolejną można zastosować po 6-8 godzinach. Maksymalna dawka dobowa bez konsultacji z lekarzem wynosi 2 tabletki.
Ibuprom Ultramax należy stosować po 6-8 godzinach, jeśli mniejsze dawki ibuprofenu ( 400 mg) nie zmniejszają bólu. Podawanie najmniejszych skutecznych dawek pomaga ograniczyć występowanie ewentualnych działań niepożądanych.

Informacje dodatkowe

PRODUCENT

USP Zdrowie

KATEGORIA

lek

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.